Montaż ogrodzenia panelowego o wysokości 2,7m

Montaż ogrodzeń Mechelen, Belgia

Wykonaliśmy montaż ogrodzenia panelowego na podmurówce z wykorzystaniem panelu 2d 8/6/8 w wysokości 2,43m. Zastosowany słupek ogrodzeniowy o wymiarach 60×80 mm i grubości ścianki 3mm. Całkowita wysokość ogrodzenia wraz z podmurówką to 2,7m.

Ze względu na duże niebezpieczeństwo uszkodzenia kabli znajdujących się w ziemi, dziury pod słupki ogrodzeniowe wykonane zostały za pomocą technologii odsysania zamiast tradycyjnego wiercenia.

Technologia odsysania dziur realizowana jest za pomocą tzw koparki ssącej. To doskonały sposób na przeprowadzenie prac ziemnych w terenie z gęstą siecią instalacji podziemnych.

Wykorzystany podczas montażu ogrodzenia sprzęt to urządzenie zaliczane do najnowocześniejszych w zakresie ładowania próżniowego. Koparka ssąca porównywana jest pod względem zasady jej działania, do zwyczajnego, domowego odkurzacza. Zasysa ona materiał za pomocą węża, który umocowany jest na sterowanym hydraulicznie wysięgniku. Wężem można poruszać w trzech kierunkach. Koparka rozdrabnia, odsysa i przewozi materiał. Specjalny system P.O.S (system odsysania) pozwala na odpompowywanie suchych frakcji (np. piasek, gruz, żwir) do wysokości 60 metrów.

Dzięki wykorzystaniu pracy koparki ssącej montaż ogrodzenia nawet w tak trudnym i skomplikowanym terenie przebiega sprawnie, terminowo i bez zbędnych i kosztownych niespodzianek.

Galeria z montażu ogrodzenia

Adamus Group zajmuje się profesjonalnym montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Realizujemy montaż ogrodzeń zarówno domów i posesji prywatnych jak również montaż ogrodzeń obiektów przemysłowych, handlowych, publicznych oraz ogrodzenia obiektów wojskowych. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz Klientów indywidualnych przeniesione na polski rynek, aby zaoferować Państwu ogrodzenia najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszymi wybranymi realizacjami ogrodzeń . Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

Montaż ogrodzeń realizujemy na całym Dolnym Śląsku, szczególnie w miejscowościach: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, WądrożeWielkie, JeleniaGóra, Kowary, JanowiceWielkie, JeżówSudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, KamiennaGóra, Lubawka, Marciszów, Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, LegnickiePole, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Kostomłoty, Malczyce, ŚrodaŚląska, Udanin, Świdnica, Dobromierz, JaworzynaŚląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów, Boguszów-Gorce, Mieroszów, CzarnyBór, StareBogaczowice, Sobótka.