O nas

O nas

Firma Adamus Group zajmuje się montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz Klientów indywidualnych przeniesione na polski rynek, aby zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość.

Od początku działalności prężnie się rozwijamy i wierzymy, że ogrodzenia to coś więcej niż przęsła, furtka i brama wjazdowa, to również wyznaczenie własnej przestrzeni i bezpieczeństwo dla rodziny i bliskich. Działamy na terenie Kamiennej Góry i okolic. Wszystkie usługi i produkty wykonujemy na wzór i życzenie klienta. Oferujemy dużą gamę gotowych projektów, które mogą państwo zaadoptować do własnych potrzeb.

Nasze ogrodzenia powstały w wielu miejscowościach na Dolnym Śląsku, w tym m. in. w: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie, Jelenia Góra, Kowary, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów, Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Kostomłoty, Malczyce, ŚrodaŚląska, Udanin, Świdnica, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów, Boguszów-GorcE, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Sobótka, Wrocław.


Jeżeli poszukują Państwo solidnego wykonawcy ogrodzeń, który zrozumie Państwa potrzeby zapraszamy do skontaktowania się z nami.