Piłkochwyt na stadionie w Czarnym Borze

Montaż ogrodzeń Czarny Bór, dolnośląskie

Wykonaliśmy montaż piłkochwytu. Długość piłkochwytu wynosi 44mb, a jego wysokość 6m. Zastosowane zostały słupy o długości 7,5m oraz o grubości ścianki 4mm. Urzyty beton klasy b25, panel 2d 8/6/8 montowany na 6 obejmach.

Montaż piłkochwytu w Czarnym Borze - Adamus Group
Montaż piłkochwytu.

Adamus Group zajmuje się profesjonalnym montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Realizujemy montaż ogrodzeń zarówno domów i posesji prywatnych jak również montaż ogrodzeń obiektów przemysłowych, handlowych, publicznych oraz ogrodzenia obiektów wojskowych. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz Klientów indywidualnych przeniesione na polski rynek, aby zaoferować Państwu ogrodzenia najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszymi wybranymi realizacjami ogrodzeń . Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

Montaż ogrodzeń realizujemy na całym Dolnym Śląsku, szczególnie w miejscowościach: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, WądrożeWielkie, JeleniaGóra, Kowary, JanowiceWielkie, JeżówSudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, KamiennaGóra, Lubawka, Marciszów, Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, LegnickiePole, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Kostomłoty, Malczyce, ŚrodaŚląska, Udanin, Świdnica, Dobromierz, JaworzynaŚląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów, Boguszów-Gorce, Mieroszów, CzarnyBór, StareBogaczowice, Sobótka.