Home

Home

Witaj w Adamus Group

Zajmujemy się profesjonalną budową ogrodzeń.

Firma Adamus Group zajmuje się montażem ogrodzeń ( systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych przeniesiony na polski rynek, aby zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość.

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Montaż
ogrodzeń

Świadczymy usługi w montażu ogrodzeń siatkowych, panelowych, montażu bram i furtek, a także rozbiórce starych ogrodzeń. Dzięki mieszalnikowi hydraulicznemu mamy możliwość mieszania na placu budowy własnego betonu. Dysponujemy średnicami wierteł: fi25, fi30, fi40cm i fi60cm

zobacz więcej

Bramy i
furtki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajmujemy się również produkcją bram i furtek o niestandardowych wymiarach, dzięki współpracy z firmą BEN-TECH.

zobacz więcej

Obiekty sportowe i przemysłowe

Oferujemy kompleksowe ogrodzenie obiektów sportowych takich jak : boiska, korty tenisowe, place zabaw itp.
Montujemy ogrodzenia i piłkochwyty do wysokości 6m.

zobacz więcej