Montaż ogrodzenia systemowego w Wałbrzychu

Montaż ogrodzeń Wałbrzych

Dla naszego nowego Klienta firmy MZUK Sp. z o.o. z Wałbrzycha wykonaliśmy
ogrodzenie terenu do przechowywania kontenerów na śmieci.

Zastosowaliśmy system ogrodzeniowy System R o wysokości 203cm w kolorze ocynk. Grubość zastosowanych paneli ogrodzeniowych 8/6/8. Wykonana została również furtka z
zamontowanym samodomykaczem firmy locinox.

Przy betonowaniu słupków zastosowany został beton szybkowiążący, który po
odczekaniu około godziny w słoneczny dzień pozwolił nam rozpocząć prace montażowe paneli z listwami dociskającymi.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz naszemu doświadczeniu czas wykonanie zadania wyniósł 6 godzin.

Montaż ogrodzenia systemowego – galeria

Adamus Group zajmuje się profesjonalnym montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Realizujemy montaż ogrodzeń zarówno domów i posesji prywatnych jak również montaż ogrodzeń obiektów przemysłowych, handlowych, publicznych oraz ogrodzenia obiektów wojskowych. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz Klientów indywidualnych przeniesione na polski rynek, aby zaoferować Państwu ogrodzenia najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszymi wybranymi realizacjami ogrodzeń . Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

Montaż ogrodzeń realizujemy na całym Dolnym Śląsku, szczególnie w miejscowościach: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, WądrożeWielkie, JeleniaGóra, Kowary, JanowiceWielkie, JeżówSudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, KamiennaGóra, Lubawka, Marciszów, Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, LegnickiePole, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Kostomłoty, Malczyce, ŚrodaŚląska, Udanin, Świdnica, Dobromierz, JaworzynaŚląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów, Boguszów-Gorce, Mieroszów, CzarnyBór, StareBogaczowice, Sobótka.