Ogrodzenie z siatki – montaż 1700 m bieżących

Montaż ogrodzeń Antwerpia, Belgia

Dla B.A.S.F w Antwerpii, wykonaliśmy montaż ogrodzenia o długości 1700 metrów bieżących.

Parametry zamontowanego ogrodzenia:

  • Słupek fi 60mm
  • 3 druty kolczaste
  • Siatka 4,2mm grubości
  • Kolor zielony
  • Beton b25
  • Górna rura fi 42mm

Zdjęcia z realizacji ogrodzenia.

Montaż ogrodzenia z siatki wraz z drutem kolczastym
Montaż ogrodzenia z siatki wraz z drutem kolczastym
Montaż ogrodzenia z siatki wraz z drutem kolczastym

Adamus Group zajmuje się profesjonalnym montażem ogrodzeń (systemowych, modułowych, metalowych) o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Realizujemy montaż ogrodzeń zarówno domów i posesji prywatnych jak również montaż ogrodzeń obiektów przemysłowych, handlowych, publicznych oraz ogrodzenia obiektów wojskowych. Doświadczenie zdobywane przez 8 lat na rynku belgijskim w realizacjach ogrodzeń dla instytucji publicznych oraz Klientów indywidualnych przeniesione na polski rynek, aby zaoferować Państwu ogrodzenia najwyższej jakości. Naszą domeną jest wysoka jakość, kompleksowa i fachowa obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszymi wybranymi realizacjami ogrodzeń . Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

Montaż ogrodzeń realizujemy na całym Dolnym Śląsku, szczególnie w miejscowościach: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, WądrożeWielkie, JeleniaGóra, Kowary, JanowiceWielkie, JeżówSudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, KamiennaGóra, Lubawka, Marciszów, Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, LegnickiePole, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Kostomłoty, Malczyce, ŚrodaŚląska, Udanin, Świdnica, Dobromierz, JaworzynaŚląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów, Boguszów-Gorce, Mieroszów, CzarnyBór, StareBogaczowice, Sobótka.